Гральний Автомат Книжки

2021年5月21日

Ставку можна зробити з допомогою кнопок «+» і «-», які збільшують чи зменшують розмір ставки. Випадання трьох і більше скаттерів під час фріспінів може дати гравцю ще 10 додаткових запусків. Книга Ра є “дикий" символ, тобто він може бути заміною будь-якого іншого для того щоб отримати найбільш вдале поєднання. Як тільки на барабані випадає хоча б три малюнки Книги Ра, вас чекають фрі спини. Туз та Король множать на 5, 40, 155, а Дама, Валет і Десятка – на 5, 25, 100.

Book of Ra грати онлайн можна й у ризик гру, де призові мають шанс помножитись до 32 разів. Для цього треба відгадати правильний колір карти, що буде мигати на екрані. Почати гральний процес можна за допомогою клавіші “start", але є в автоматі Книжки і автоматична гра – “automatic start". Обертання барабанів відбувається ігрові автомати книжки безперервно та єдине, що може робити гравець – це брати участь у ризик-грі. Призові будуть нараховані тільки тоді, коли в активній лінії випадуть однакові символи зліва направо, починаючи з першого барабана. Ознайомитися з усіма правилами ви можете, подивившись таблицю коефіцієнтів, натиснувши на клавішу “info".

Ігровий слот «Book Of Ra» складається з п’яти барабанів і 9-ти ліній. Перш ніж почати гру загляньте в розділ «INFO», де ви знайдете всі основні комбінації і правила гри. Scatter зображений у вигляді стародавньої книги з червоним каменем.

Відмінна графікаBookRaта чаруюча музика забезпечує занурення в світ Давнини. Професійні гемблери вважають, що оволодівши деякими секретами, можна виграти цілий статок. ВБукофРаграти безкоштовноможна, реальних грошей Покер в такій версії не заробити. Бонусну гру, яка заявлена у форматі 10 вільних обертів барабанів зі спеціальним символом. Індіана Джонс – символ, який приносить джек-пот у вигляді помноження ставки в 5000 раз.

ігрові автомати книжки

Ось уже понад 10 років його люблять і цінують гравці. Навіть незважаючи на те, що каталоги регулярно поповнюються захоплюючими 3D-слотами, багато гемблерів знову і знову шукають улюблені «Книжки». Book of Ra («Бук оф Ра»), або «Книга Ра» – найпопулярніший ігровий автомат серед досвідчених гравців і новачків. Поява в поле від трьох Скаттер — сигнал до початку призового раунду. Він складається з 10 фріспінов з обраним бонусним символом. Його «фішка» в тому, що комбінації на фріспінах зараховуються за всіма активними лініях, не залежно від положення спецсимволи.

Символи Слота Бук Оф Ра: Спеціальні Та Базові

Ігровий автомат Book of Ra наділений деякими бонусними можливостями, які суттєво збільшують шанси гравця на отримання додаткового виграшу. Тут же знаходиться кнопка «Номінал», можна встановити, скільки демо або рублів буде містити 1 кредит. Зліва розташовані кнопки вибору гри, на випадок якщо вирішите спіймати удачу за хвіст в іншому слоті.

Вона може знаходитися навіть поза активною лінією. Для отримання бонусного виграшу необхідно зловити на екрані більше 3-х Скаттер. Саме цей елемент здатний активувати десятку безкоштовних прокручувань. Ігровий апарат Book of Ra включає п’ять барабанів і дев’ять ліній для виплат.

ігрові автомати книжки

Бічні панелі ігрового поля оснащені різнокольоровими цифрами, розставленими в хаотичному порядку. Кожна з цифр відповідає за одну активну лінію, і при випаданні виграшу на цій самій лінії, певна цифра почне блимати. Це і є магія Книги Ра, що включає в себе розіграші гігантських виплат, призові рівні, високоякісний дизайн і чудове звукове оформлення.

Як Грати В Автомат Книжки Безкоштовно?

Якщо в процесі безкоштовних спинив вам посміхнулася фортуна, і знову випали Скаттер-символи, то вам гарантовано ще десять безкоштовних обертань. Далі гравець повинен лише стежити за ігровим полем і комбінаціями, що формуються на ньому. Під час азартної пригоди ви обов’язково зустрінете жука-скарабея, який стане вірною ознакою успіху в грі.

Права область панелі управління призначена для кнопок збільшення і зменшення ставки, а також кнопки «Запуск». Подорож буде відбуватися на п’яти барабанах і дев’яти лініях виплат. Якщо ви хочете дізнатися виграшні коефіцієнти — натисніть https://www.megatechcuttingtool.com/krashhi-igrovi-avtomati-2021/ на іконку info. Відкриється довідка, в якій все буде роз’яснено в найдрібніших подробицях. Але не дивлячись на схожість оформлення і тематики, емуляторBook of Rahвідрізняється комфортом управління та якісним дизайном.

Переваг у слота досить, щоб додати його в «Вибране». В першу чергу потрібно відзначити професійне графічне виконання. Кожен символ промальований якісно, кольори підібрані точно і гармонійно. Музичний супровід створює містичну атмосферу і допомагає гравцям повністю зануритися в світ пригод. Слоти «Книга Ра», як зазначили гравці, дають вигравати практично завжди. При середній волатильності на невеликих ставках можна непогано піднятися.

Він одночасно виконує функції Вайлда і Скаттер. Три і більше таких картинок дають виплати в розмірі 2 — 200 поточних повних ставок. П’ять саркофагів в ігрові автомати книжки активній лінії передбачають прибуток к банкроллу у 2000 раз. Навіть мінімальна комбінація з двома такими зображеннями приносить більше однієї ставки.

Вас приємно здивує відмінна графіка гри здатна передати атмосферу міських руїн Стародавнього Єгипту під палючим сонцем. Оформлення слота Книга Ра або Покер Книжки виконано в яскравих фарбах грамотно підібраною колірної гами. Створюється враження, ніби ви дійсно знаходитесь посеред пустелі на заході дня.

Бонусна Гра В Автоматі Book Of Ra

Гральні автоматиКнигивідкривають перед гемблером тайну незвіданої книги Ра, в яку згідно легендам записані судьби людей, континентів та стран. Проявивши дух авантюризму, обережно йдучи по слідах фараонів, гравець буде приємно здивований щедрістю емулятора. Хто знає, може саме ви станете володарем таємничої скарбниці царів. Судячи по відсотку віддачі, емулятор обіцяє бути щедрим. ВBookofraграти безкоштовно можна новачкам, щоб уникнути програшів через недосвідченість в азартних іграх.

ігрові автомати книжки

Перед серією безкоштовних обертань з зображень основної гри буде обраний спецсимвол схожий на дивні ієрогліфи Стародавнього Світу. На час безкоштовних ходів він грає за правилами розсувного Скаттера і замінює символи на активних лініях. Потім необхідно зробити ставку на вибрані лінії (від однієї до дев’яти).

Як Грати Гральні Автомати Книжки Бесплатно

Тут номінали виплат рівні від 5 до 5000 ставок. У разі якщо він випаде на виграшній лінії, то він заміниться на той символ, який дасть максимально переможну комбінацію. Така схема дає можливість виграти дуже великі суми. Після виконаних операцій можна запускати барабани в ручному режимі або в автоматичному за допомогою клавіші Autoplay. Функція автоматичних спинив звільнить гравця від постійного натискання на Start. За замовчуванням в автоматі заданий один рівень ставки.

  • Кнопка “coin" дозволяє встановити ігрову валюту, яку буде використовувати гравець – 0,5 до 2 кредитних коштів.
  • Таким чином, складається вдала комбінація, а коли випадає три її малюнка на будь-якому з барабанів, запускаються фрі спини.
  • Кнопка Bet One скидає поточний бет на мінімум, але цей функціонал не активний під час фріспінов.
  • Поява в поле від трьох Скаттер — сигнал до початку призового раунду.

Слот-машина Book of Ra має стандартні кнопки в блоці керування, які дозволяють здійснювати ставки і активувати необхідні опції у грі. Наприклад, з допомогою кнопок Gamble відбувається запуск гри на ризик. Кнопка Start запускає ігрові барабани, а Autoplay активує множину автоматичних запусків.

Можливості Бонусної Гри Ігрових Автоматах Book Of Ra

Для того, щоб зірвати банк в автомати Книжки РА, дуже часто допомагає бонусна гра. За три випали символу Скатера, гравець отримує 10 безкоштовних ігор . Під час бонусної Інтернет-казино гри з’явиться новий символ, який і приносить виграш. Ну а якщо 3 і більше скатера випадуть в безкоштовній грі, то геймер отримує ще плюс 10 «Free Games».